התמחות בשוק ההון וניירות ערך
 
 
החזרי מס, ייעוץ מס ועוד - שירות אישי ומקצועי
 
 
שירות וייעוץ לערוצי תקשורת ובידור

רואה חשבון ויועץ מס - התנהלות תקינה מול רשויות המס

 

בשוק התחרותי של היום, עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, זקוקים כולם לכל יתרון אותו הם יכולים לקבל על מנת להוביל. הדבר דורש יצירתיות, יוזמה וגמישות, אבל במקביל גם מחייב התנהלות תקינה ובטוחה בכל הנוגע להיבטים החשבונאיים ולהתנהלות העסק מול רשויות המס. זאת הסיבה שעסקים נדרשים להחזיק מערך ניהול חשבונות ולהיעזר בשירותיהם של יועצי מס ורואי חשבון.

השימוש בשירותי משרד יועצי מס ורואי חשבון מציע יתרונות רבים, חיסכון בצורך להחזיק מערך ניהול חשבונות פרטי, רישום ומעקב מדויקים על הנהלת החשבונות ותכנון מס קפדני אשר מתחיל כבר מרגע פתיחת העסק ומתעדכן בהתאם למציאות העסקית תוך התחשבות בחידושי החקיקה והפסיקה.

נשיא בית המשפט העליון לשעבר, מאיר שמגר : "עצם העובדה כי צדדים בחרו במבנה משפטי דל מיסים אינה מצביעה כי המבנה 'מלאכותי' או 'בדוי'. זכותם - ואף חובתם - של מומחים בענייני מיסים לתכנן עסקאות משפטיות כך שלא תהיינה עתירות מס"‏

שירותים אלה מאפשרים לעסק להתפנות מן הדאגה בנושא החשבונאי והמיסוי ולהתמקד בהיבטים החשובים של ניהול העסק. זאת ועוד הסיבות כי מומלץ להיעזר בשירותיו של משרד יועצי מס ורואי חשבון.

ניהול חשבונות

אנו במשרד בן אהרון יהודית וגלעד הצבנו לנו למטרה לספק מענה לכל צורכי לקוחותינו, כאשר ניסיוננו הרב בתחום מאפשר לנו להתאים לכל לקוח חליפת שירותים בהתאמה אישית, לאחר ניתוח מעמיק של צרכיו העסקיים. אנו מלווים את לקוחותינו לכל אורך הדרך ומנוסים במתן שירות וייעוץ פיננסי עסקי לארגונים שונים בכל סדר גודל.

יועץ מס


פיתוח ואכסון    גרסת נייד